Шановні учні! Ми почали вивчати тему: "Елементи теорії ймовірностей". Законспектуйте теорію та виконайте тест.
Випадок, випадковість – з ними ми зустрічаємося повсякденно: випадкова зустріч, випадкова помилка. Цей ряд можна продовжувати до нескінченності. Здавалося б, тут немає місця для математики – які вже закони в царстві Випадку! Але й тут наука виявила цікаві закономірності – вони дозволяють людині впевнено почувати себе при зустрічі з випадковими подіями. Слово “подія” в побуті застосовують до значних явищ (день народження, іспит, весілля), а в математиці – до всіх можливих наслідків ситуації. Події будемо позначати великими латинськими літерами А, В, С. Ймовірність довільної події (Х) будемо позначати через Р (Х).
Події, які за даних умов обов’язково відбуваються, називають достовірними. Події, які за даних умов не можуть відбутися, називають неможливими події. Події, які за даних умов іноді відбуваються, а іноді не відбуваються, називаються випадковими.
Класичне визначенням ймовірності:
Якщо при будь-яких умовах є m рівноможливих результатів і з них m призводять до події А, то ймовірність події А дорівнює відношенню m до n:
+++
ОтветитьУдалить+++
ОтветитьУдалить+++
ОтветитьУдалить+ фатеев артур
ОтветитьУдалить+
ОтветитьУдалить+
ОтветитьУдалить+ Бабанин Дима
ОтветитьУдалить